Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Staw Noakowski - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Żabno

Żabno(Staw Noakowski + 20 km)

3 100 zł25 200 m² 0,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału wynoszącego 120/960 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewid. nr 3104.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pniówek

Pniówek(Staw Noakowski + 24 km)

129 000 zł1 400 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Pniówku - cisza, przestrzeń i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane po 14 arów każda, położone w miejscowości Pniówek, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gany

Gany(Staw Noakowski + 14 km)

299 000 zł20 200 m² 14,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 8 działek położonych w miejscowości Gany gmina Żółkiewka z czego jedna (nr ew 616 obręb 0010 Gany) o powierzchni 3221m2 jest objęta mpzp - zabudowa siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Ostrówek

Ostrówek(Staw Noakowski + 9 km)

99 000 zł8 500 m² 11,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działki o łącznej powierzchni 8500 m2 (85ar) położone w atrakcyjnym regionie "kreszczady" na skraju Roztocza. Lokalizacja: ostrówek (gm. Izbica). Na części całego terenu (16.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zwódne

Zwódne(Staw Noakowski + 22 km)

170 000 zł1 573 m² 108,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie nasze oferty są o% dla Nabywcy! działki w terenach podmiejskich, tylko 3 km od Zamościa Zwódne, działki nr: 1422/1, 1422/3, 1422/4 i 1422/5 Lokalizacja Miejscowość podmiejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żdanów

Żdanów(Staw Noakowski + 20 km)

320 000 zł3 800 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferta sprzedaży działki żdanów, blisko zamościa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Żdanów, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Izdebno-Kolonia

Izdebno-Kolonia(Staw Noakowski + 23 km)

199 000 zł8 000 m² 24,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urocze siedlisko w miejscowości Izdebno Kolonia - gm. Rybczewice - woj. Lubelskie. Na dużej działce wielkości 80 arów znajduje się drewniany domek ok. 60 mkw do remontu oraz kilka budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szopinek

Szopinek(Staw Noakowski + 22 km)

125 000 zł1 197 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działki tylko 1 km od Zamościa na nowym osiedlu Szopinek, działki nr 309/6, 309/7 i 309/8 Lokalizacja Miejscowość podmiejska z nowo powstałym ładnym osiedlem domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec(Staw Noakowski + 21 km)

105 000 zł2 939 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działka budowlana o pow. 2939 m2 w fantastycznym terenie Dębowiec 123, gmina Skierbieszów Lokalizacja Na południowo-zachodnim skraju gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Szopinek

Szopinek(Staw Noakowski + 22 km)

135 000 zł842 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży dwie działki położone obok siebie (2x845 mkw) Lokalizacja: szopinek (trzecia linia zabudowy od ulicy Hrubieszowskiej), gmina Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie) -działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Staw Noakowski

Staw Noakowski,lubelskie

80 000 zł2 800 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Siedlisko oraz grunty rolne w miejscowości Kolonia Staw Noakowski gm. Nielisz o numerach ewidencyjnych : 132, 152, 484, 514, 530, 531, 760, 771, 684 o łącznej powierzchni 2,81 ha. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Staw Noakowski

Staw Noakowski,lubelskie

55 000 zł14 900 m² 3,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu w miejscowości Staw Noakowski gm. Nielisz o numerach: 685, 770, 681, 682, 685, 770, 800 o łącznej powierzchni 1,49 ha. Cena za całość - powierzchnia 1,49 ha: 55 000,00 zł.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.